Tatrzański Związek Narciarski

Adam Małysz wygrywa kwalifikacje

Adam Małysz potwierdził powrót do wysokiej formy w dzisiejszych kwalifikacjach do piątkowych zawodów Pucharu Świata w Lillehammer (HS 138). Najlepszy polski skoczek w bardzo dobrym stylu...

Podium Adama Małysza!

Kuopio okazała się znów szczęśliwe dla Adama Małysza. Polak po fantastycznym skoku w drugiej serii po raz pierwszy od 21 marca 2007 roku (triumfował wtedy w Planicy) stanął na podium Pucharu...

LOTOS Grand Prix 2009 – drugi konkurs indywidualny

Niedzielne konkursy LOTOS Grand Prix przebiegały w zupełnie innych warunkach od tych, które towarzyszyły skoczkom w sobotę. Aura z wiosennej zmieniła się na prawdziwie zimową. Przy padającym...

Słabo w Lahti

Ze względu na pogodę niedzielny konkurs skoków w Lahti został przeniesiony z dużej na średnią skocznię. Niestety, nasi reprezentanci spisali się kiepsko. Adam Małysz zajął 24 miejsce, a...

LOTOS Grand Prix 2009 – pierwszy konkurs indywidualny

110 młodych skoczków z 11 państw stanęło na starcie międzynarodowych zawodów w skokach narciarskich dla dzieci i młodzieży LOTOS Grand Prix 2009. W Zakopanem nie dopisała pogoda –...

Punkty Śliża

W drugim konkursie Pucharu Kontynentalnego rozgrywanego w norweskim Trondheim z czterech Polaków, jedynie Rafałowi Śliżowi udało się zdobyć punkty do klasyfikacji generalnej. Nasz reprezentant...