Tatrzański Związek Narciarski

Zmiana w kadrze skoczków na PŚ w lotach w Harrachovie

Robert Mateja zastąpi Piotra Żyłę w najbliższych zawodach Puchary Świata w lotach, które odbędą się w najbliższy weekend w czeskim Harrachovie. Zmiana podyktowana jest sytuacją rodzinną...

Adam Małysz wystartuje w Harrachovie!

Hannu Lepistoe zdecydował - Adam Małysz wystartuje w zawodach Pucharu Świata w Harrachovie (19-20 stycznia)! Obok czterokrotnego mistrza świata na czeskim "mamucie" kibice zobaczą...

Hilde wygrywa w Val di Fiemme, Stoch 19., Małysz 40.

Adam Małysz drugi raz z rzędu nie awansował do czołowej „30” konkursu PŚ w skokach narciarskich. Polak w Val di Fiemme zajął dalekie 40. miejsce. Wygrał Norweg Tom Hilde. Drugie...

Polskie punkty w Sapporo

Trzech z czterech Polaków, którzy polecieli do Japonii na zawody Pucharu Kontynentalnego punktowało w pierwszym konkursie. Choć do zawodów zgłosiło się tylko 28 skoczków sztuka t nie udała...

Komunikat prasowy LOTOS Cup – trzeci konkurs w Wiśle-Łabajowie 11.01.2008

Trzeci konkurs LOTOS Cup 2008, rozegrany przy sztucznym świetle na skoczniach w Wiśle-Łabajowie przebiegał pod znakiem dominacji faworytów. W starszych kategoriach wiekowych rządzili...

Życiowy sukces Kamila Stocha w Val di Fiemme (ITA)

Po groźnie wyglądającym upadku Bjoerna Einara Romoerena przerwano konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Val di Fiemme. Niespodziewanie wygrał Tom Hilde. Fatalnie spisał się Adam...